Tým

Honza Kořínek


V běžném životě jsem počítačový technik. Během více než patnácti let působení u Instruktorů Brno mám na svém kontě nespočet různých akcí - od víkendových, z nichž stojí za zmínku především HiTech (který pořádám pravidelně od roku 2003), přes zážitkové prázdninové kurzy (Odysea Země, Island 2008, Labyrint 2, KLAP!), až po velké outdoorové závody typu 66hodin nebo Octoginta Octo. Ve volném čase si rád hraju, čtu, fotím, namáhám mozek, nebo ho naopak úplně vypínám. Nerad dělám cokoli bezdůvodně.
Na Tvrzi zastávam roli garanta akce, taky se starám se o web a finance.

Alča Pikulová


Aktuálně na mateřské dovolené, dříve zaměstnanec státní správy. Za svůj organizátorský život jsem pořádala akce u Brontíků, pár dětských táborů a jiné zážitkových akce. Ve svém volném čase se ráda toulám přírodou na koňském hřbetě, šiju a vyšívám (poslední dobou hlavně historické kostýmy) či se hrabu v hlíně na zahradě. V týmu Tvrze jsem od roku 2013, k níž mne přivedla moje záliba v zážitkovce snoubená se středověkým životem. Na Tvrzi mám hlavně na starost komunikaci s účastníky.

Petr "Jedla" Jedlička


Markéta "mlok" Pařízková


Vzděláním architekt, povoláním lektor a občas taky obráceně. Instruktoři Brno mě zlákali před 10 lety a stále nepustili. Od klasické zážitkovky jsem se časem posunula k zážitkovce se silnými prvky reálna, jako jsou akce s koňmi a právě Tvrz. V profesním životě jsem zběhla k HAE (Horse assisted education) a věnuji se především kurzům o vedení lidí pod hlavičkou Horsense. Dále učím dospělé i děti kterak vrtěti koněm, a pomáhám koním problémových majitelů. Ve zbylém volném čase, kterého mnoho nezbývá, odpočívám, čtu, tančím, plánuju a kutím. Na Tvrzi se podílím na zážitkových programech a starám se o ty čtyřnohé věci s kopýtky.

Martin "Holanďan" Korger


Civilním jménem Martin, civilním povoláním designer IT infrastruktury. Ve volném čase se zajímám o historii, bojová umění, lukostřelbu, kytaru a spoustu dalších aktivit. S organizací podobných akcí, nejprve jen pomocnou, posléze i plnou, jsem začal před 18 lety, a za ta léta jsem vystřídal mnoho zážitkových akcí, táborů, larpů, víkendovek a jiných událostí.
Spolu s Jupíčertem se starám na Tvrzi o část příběhovou, část herní a hrubou sílu.

Zuzka Kulichová


V pracovním životě se rýpu v energetice, ale nejen prací je člověk živ. Jsem nadšená skautka, milovnice vandrů, vody a horských dobrodružství, a proto dlouhá léta organizuju skautské letní i zimní tábory, puťáky a skautské zážitkové víkendovky. Podílela jsem se také na organizaci různých vzdělávacích akcích pro mladé vedoucí. U Instruktorů Brno působím poslední tři roky, a to právě v týmu Tvrze. Na samotné akci mám na starost část programu a působím jako herní element. Nově se však vžívám do role matky, takže na Tvrzi mě potkáte spíše jako pomocnou sílu a herní kulisu.

Filip "Jupíčert" Kalčík


Jako organizátor jsem začínal u Brontosauru a postupem času jsem si rozšířil působnost i k Instruktorům Brno. Za posledních 20 let jsem se podílel na dobrovolnických brontosauřích táborech (Lukov, Adršbach) víkendovkách, na krátkých i delších zážitkových akcích (Země lidí, Spirit Horse, Země Iocari). Mám rád rozmanitost, proto jsem organizoval klasické zážitkovky, sportovní turnaje, středoškolskou vědeckou soutěž Ntrophy, recesní bojovku Hvozdy, vzdělávací kursy pro organizátory, několik bálů i larp. Dělal jsem akce, které se odehrávají na zemi, ve vodě i na koňském hřbetě. (Ve vzduchu ne, výšek se bojím.)
Na Tvrzi jsem garantem zážitkových programů.

Jan "Sorondil" Slaný


Kuba Oujezdský


Jiřík Pikula


V běžném životě mě živí práce mechatronického inženýra. Mezi mé záliby patří sport a v posledních letech i historie. Tvrz je pro mě unikátní zážitková akce na kterou se každý rok vracím s výpocí organizačního týmu. Moje funkce na tvrzi je šafář a moje snaha je udržet Tvrz a její vybavení funkční.